چهارشنبه 18 مرداد‌ماه سال 1391

ضیافت یا ریاضت...!!!

...هیچ تصوری درباره ی این طرح (ضیافت اندیشه قرآنی) نداشتم ،تنها قصدم پاس کردن 4 واحد درسی بود که مصمم کرد توی طرح شرکت کنم، گرچه بعداً فهمیدم که همه چی توش بود جز درس!!!

بالاخره با وجود تمام نهیب هایی که از جانب دوستان به من وارد شد جهت خونه موندن و از تعطیلات تابستونی به گونه ای دیگه استفاده کردن، عزممو جزم کردم و با یه چمدون سنگین راهی سمنان شدم...!

این طرح از 31تیر تا 13مرداد با حضور حدوداً (هزارو صدو پنجاه نفر) دانشجوی دختر و پسر در دانشگاه سمنان آغاز شد و به خوبی و خوشی با کلی خاطره ی خوش و واسه بعضی ها هم با کوله باری از معنویت پایان گرفت.

روزای اول برامون بی نهایت سخت گذشت و حتی خیلی از شرکت کننده ها همون روز اول انصراف دادن و من هم دروغ نباشه اوایل به غلط کردن افتاده بودم...!!! ولی واقعا خوش گذشت، با تمام سختی هاش برام یه تجربه تازه بود... (منم که عاشق زندگی تو شرایط سختم، البته با آگاهی از اینکه بدونی این شرایط به زودی تموم میشه....چون تلقین خوبیه تا بتونی دووم بیاری...!!!)

خلاصه طرح خوبی بود با تمام نقص هایی که داشت، دست برگزار کننده و کادر دانشجویی که بیشتر از همه زحمتا رو دوش اونا بود درد نکنه...و در آخر خوش به حال اونایی که از جنبه ی معنوی این طرح بیشترین سود رو بردن ، مخصوصا اونایی که تو قرعه کشی حج اسمشون دراومد خوشا به سعادتشون.... هر جا که هستن براشون آرزوی سعادتو بهروزی دارم.

 

درضمن نماز و روزهاتون قبول درگاه حق...

 

 

التماس دعا....  

  

 

   

 

 

سه‌شنبه 10 مرداد‌ماه سال 1391

نتایج داوری چکیده‌های ارسالی به پنجمین همایش سراسری ادکا

طبق قول مسئولین همایش ادکا بر اعلام نتایج داوری چکیده‌های رسیده به دبیرخانه همایش در زمان مقرر بالاخره نتایج اعلام شد.

در تصویر زیر می‌توانید چکیده های پذیرفته شده را مشاهده کنید.

 برای اطلاعات بیشتر به سایت ادکا مراجعه کنید.


شنبه 7 مرداد‌ماه سال 1391

دانشگاه آزاد : نوسا یا پارس آذرخش؟؟ مسئله این است

چندی پیش بود که خبردار شدیم که شرکت نوسا طرحی با عنوان " سیستم یکپارچه کتابخانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی " اجرا کرده است.


در سایت لیزنا داشتم اخبار روز را مطالعه می‌کردم که متوجه بنر شرکت پارس آذرخش با عنوان " سامانه یکپارچه بازیابی اطلاعات کتابخانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی" شدم . 


حالا من نمیدانم این دانشگاه آزاد اسلامی چه چیزی دارد که دوتا از بزرگترین شرکت‌های نرم‌افزاری کتابداری بر سرش ( دعوا نگیم بهتره ) رقابت میکنند؟؟؟؟


البته جوابش مشخص است : پول پول پول