سه‌شنبه 13 تیر‌ماه سال 1391

اعتراض

بعد از کشیدن کلی انتظار بیهوده یا باهوده! و به خشم آمدن این جانب و برخی دوستان همکلاسی در جهت دیدن آخرین نمره در ترم دوم با کلی صبر ایوب ، امروز استاد عزیزمان بزرگواری نموده و از خر شی...... اهم اهم ببخشید کارهای مهم خود را کنار گذاشته و دستی به سایت گلستان برده و نمره های مبارک را وارد نمودند که یک خسته نباشید بزرگ را می طلبد که به ایشان بگوییم، من که شخصا کلی نا امید شده بودم و با خود چه فکرها که نکردم :

خوشبختانه برگه ها نه در اثاث کشی منزل گم و گور شده بود ونه اشتباهی به جای کاغذ باطله در پاک کردن شیشه ها مورد استفاده قرار گرفته بود فقط یک چند صد روزی ....

بگذریم فقط بگویم که درد را باید گفت و گاهی هم فریاد زد گرچه بعضی از اساتید به مزاجشان خوش نیاید!!!

البته ناگفته نماند درد بچه ها در این ترم بزرگتر از این حرفها بود که گفته نشد، آنقدر من و بعضی از دوستان خشمگین بودیم از دست برخی اساتید ، که به دنبال آن مطلبی را نوشتم با چنان غیظ و خشمی که قرار بود در همین جا منتشر کنم ولی کوتاه آمدم به خاطر یک سری مسائل... گرچه ترم های بعد از این بزرگواری ها نشان نخواهم داد......!!!

اساتید محترم هواسشان را شش دنگ جمع نمایند و کاری نکنند که سوء تفاهم پیش آید مثل ترمی که گذشت و خشمی که بلند شد و گوشی که نخواست بشنود.

در ضمن اعلام نمایم تابستان به طور رسمی از همین امروز شروع میشود . 

 تابستانتان پر از شادی و یخچالهایتان پر از هندوانه باد..!!!

 پرونده ی این ترم همینجا بسته میشود.

به امید ترم های شاد تر، پرعلم تر و باعدالت تر!!!

شنبه 10 تیر‌ماه سال 1391

مهلت ارسال چکیده مقالات به پنجمین همایش ادکا، 10 روز تمدید شدمهلت ارسال چکیده مقالات به پنجمین همایش ادکا، 10 روز تمدید شد


برای اطلاعات بیشتر به سایت ادکا مراجعه کنید