یکشنبه 29 آبان‌ماه سال 1390

عکس هایی تکی از همایش اصفهان

سلام

نمیخواستم از اصفهان عکس تکی بذارم ولی چه کنم که این دوستان انقدر گفتن که مجبور شدم. این عکس ها تقدیم به همه ی بچه های ادکا!!!

 

ایشالا بازم از این همایش ها باشه.

چهارشنبه 25 آبان‌ماه سال 1390

انتخاب مقاله استاد عزیزم آقای کشاورز به عنوان مقاله برتر

رحمان معرفت مدیرگروه کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه سمنان از  انتخاب مقاله یکی از اعضای هیات علمی گروه کتابداری دانشگاه سمنان به عنوان مقاله برتر در نخستین همایش ملی مبانی نظری و فلسفه کتابداری و اطلاع رسانی خبر داد.

معرفت افزود: مقاله آقای حمید کشاورز، عضو هیات علمی گروه کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه سمنان، با عنوان "باورپذیری اطلاعات: مفهومی فراموش شده در مبانی، آموزش و خدمات کتابداری و اطلاع رسانی" که به صورت سخنرانی پذیرفته شده بود از میان تمام مقالات ارائه شده در همایش به عنوان مقاله برتر انتخاب  شد.

این همایش در تاریخ 1390/08/22  و در سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است.

دوشنبه 16 آبان‌ماه سال 1390

وایرلس و بچه های کارشناسی

سه شنبه ۱۰ام آبان بود که اومدم تهران. زمزمه هایی به گوشم خورده بود که بزرگواران قصد دارند که وایرلس بچه های کارشناسی را قطع کنند. به ۲۴ ساعت نکشیده بود که دوستان در یک اطلاع رسانی به موقع خبر دادند که بعله!!!!!  وایرلس دانشجویان دانشکده ی روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان قطع شده است و این دانشجویان بد بخت حق استفاده از وایرلس را ندارند. حالا ۵۰۰ تا دانشجوی کارشناسی (طبق آمار خود دانشکده ) موندند با نهایتا ۳۰ تا کامپیوتر که اونم حق دارند روزی یک ساعت استفاده کنند.


حالا من موندم با حوضم!!!! آخه یکی نیست بگه مرد مومن من با این همه کاری که با اینترنت دارم میتونم یک ساعته انجام بدم؟؟

به جای اینکه همین جوری دانشجو قبول کنید بهتره اندکی هم به فکر کیفیت آموزش و امکانات باشید آقای رئیس!

رونوشت:

  1. رئیس دانشکده ی روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان
  2. رئیس انفورماتیک دانشکده ی روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان
شنبه 14 آبان‌ماه سال 1390

جشن کتاب

امسال هم مثل هر سال بچه های کتابداری با هم قرار گذاشتند که یه روز از هفته ی کتاب و کتابخوانی را جشن بگیرند. از همین رو قرار شد که این مراسم در ساعت 19 الی 21 در روز دوشنبه 30 آبان در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه برگزار شود . از تمامی دوستان علاقه مند دعوت میشود که در این مراسم حضور به هم رسانند و این روز را گرامی بدارند.

.

.

.

خودمونیم چقدر کتابی صحبت کردم!!!!!!

 

حتما همه بیایید خیلی خوش میگذره!!!

یکشنبه 1 آبان‌ماه سال 1390

همایش اصفهان

ساعت 1 از سمنان تازه راه افتادیم. ساعت 6 ترمینال بیهقی قرار داشتیم که از اونجا بریم اصفهان. خلاصه به هر زحمتی که بود خودمونو رسوندیم ترمینال. بچه ها (منظور بچه های ادکاست) همه منتظر بودن . اتوبوس راس ساعت 6 حرکت کرد و ما تازه فهیمیدیم که یکی از بچه ها جامونده !!!

خلاصه هرجوری بود خودشو رسوند  و ما عازم سفر شدیم!!!!

تو اتوبوس کلی خوش گذشت. تاحالا یه همچین مسافرتی نرفته بودم. نزدیکای ساعت های 2 بود که تازه رسیدیم خوابگاه. البته خوابگاه ما ، خوابگاه اساتید بود و تقریبا امکانات خوبی داشت. ساعت 7 صبح بود که داشتم صبحانه می خوردم (چایی شیرین با نون و پنیر) که یه دفعه خانم بهنیک زنگ زد و گفت کجایی؟؟؟

 گفتم چی شده ؟

گفت: بیا کارت دارم . عکس هایی که تو اتوبوس گرفتی میخوام برای کلیپ. خلاصه چایی زهر مارمون شد  و بلند شدیم رفتیم کمک.
سخنرانی دوم در پنل اول مربوط به مقاله ای بود که بنده با خانم عمروانی ارئه داده بودیم.خانم عمروانی بسیار عالی کنفرانس دادند . کلا همایش عالی بود. دست همه ی بچه های ادکا درد نکنه واقعا زحمت کشیدن.شب، بعد از همایش با یه اتوبوس که واسه سال 42 بود رفتیم تپه صفه (البته اگه املاشو درست نوشته باشم) هوا سرد ولی عالی بود.فرداشم رفتیم میدان نقش جهان  و کلی جای تاریخی دیدیم.تازه سی وسه پل و پل خواجو هم رفتیم ولی هیف زاینده رود خشک شده بود و ما فقط تاسف خوردیم.یه اتفاق دیگه هم افتاد. دقیقه ی نود بود که ما اولین جانباز در راه کتابداری و اطلاع رسانی را تقدیم این مرز و بوم کردیم . متاسفانه خانم چیت ساز دچار شکستگی از ناحیه ی ساق پا شدن و ما ایشان را برای عمل به تهران انتقال دادیم. ان شا الله که هر چه زودتر حالشون خوب بشه.

آمین